آموزش مرتبط با گلس

آموزش نحوه نصب گلس موبایل

نحوه نصب گلس

فهرست مطالب

نحوه نصب گلس موبایل 

حتی خود شما هم به راحتی می‌توانید را بر روی گوشی های موبایل یا تبلت خود نصب کنید. برخی از افراد پس از خرید موبایل و یا تبلت خیلی سریع به فکر نصب گلس روی آن می افتند.آنها تصور می‌کنند که نصب گل است نیازمند تخصص است. اما باید بدانید که حتی خود شما هم می‌توانید با آموزش ساده اقدام به نصب نمایید. در واقع کار بسیار سختی نیست. تنها کافی است تا چند نکته را در مورد آن رعایت نمایید.

در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا به بررسی مراحل نصب گلس بر روی گوشی همراه بپردازیم. 

مراحل نصب گلس بر روی گوشی

4 مرحله نصب و راهندازی گلس ( محافظ صفحه نمایش)

  • مرحله اول تمیز کردن صفحه نمایش دستگاه

در مرحله اول ابتدا باید محیط تبلت و یا صفحه گوشی خود را به طور کامل تمیز نمایید تا عاری از هرگونه گرد و غبار باشد.  این کار را می توان در فضای منزل خود را به راحتی انجام دهید. یک پارچه میکروفیبر بردارید و گوشی همراه خود را کاملا تمیز نمایید و هیچگونه لک و اثر انگشتی بر روی آن باقی نماند. تا می توانید از پارچه میکروفیبر مرطوب استفاده کنید تا اثر انگشت ها بهتر از بین برود. توجه داشته باشید که به هیچ عنوان از دستمال کاغذی و دستمال هایی که دارای پرز هستند استفاده نکنید، زیرا این نوع دستمال ها باعث ایجاد پرز روی صفحه نمایش دستگاه شما می شوند.

  • مرحله دوم خارج کردن محافظ از بسته بندی

در مرحله دوم نیاز است تا محافظ را از بسته بندی خارج کنید. به بالا و پایین گلس به درستی توجه داشته باشید. برای شروع نصب گلس را در بخش چپ به جهت نصب بر روی دستگاه خود نگه دارید. از دو قطعه نوار اسکاچ به طول یک اینچ استفاده نمایید و آن ها را در بخش راست محافظ صفحه نمایش بگذارید. به طوری که نیمی از آن باید برای محافظت و نیمی دیگر از لبه های آن بیرون آمده باشد.

مراحل نصب گلس

  • مرحله سوم تنظیم گلس بر روی گوشی

برای ادامه نصب گلس محافظ صفحه نمایش آن را بر روی تلفن همراه خود و یا تبلت بگذارید. تمام توجه خود را جمع کنید تا به درستی آن را بر روی صفحه دستگاه خود تنظیم نمایید. به هیچ عنوان نباید گلس را برای تنظیم بهتر بر روی صفحه نمایش برش دهید.

 

  • مرحله چهارم حذف حباب های ایجاد شده 

ممکن است حباب هایی بعد از اتمام کار مشاهده شود که به صورت ناخواسته به وجود آمده اند. برخی از بسته‌های گلس دارای ناخن پلاستیکی هستند که با استفاده از آنها می توانید حباب ها را به بخش بیرون هول دهید. بهتر است کمی فشار دهید تا بهتر از بین بروند.

خرید گلس عمده در تبریز

 

خرید گلس عمده در تبریز

شما برای خرید گلس عمده تبریز می توانید از سایت ها و مجموعه های بسیار معتبر مانند خانه گلس اقدام نمایید. این مجموعه با چندین سال سابقه فروش و مرکز خرید گلس عمده در شهر های مختلف توانسته است رضایت مشتریان را جلب نماید. خانه گلس قیمت بسیار مناسب  به همراه بالاترین کیفیت را برای گلس سوپر دی عمده ، گلس آنتی استاتیک عمده ، گلس سرامیکی عمده به مشتریان ارائه می دهد. برای خرید گلس عمده تبریز هم می‌توانید از سایت خانه گلس اقدام نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *