مراکز خرید گلس عمده

گلس عمده پاساژ علاالدین تهران

گلس عمده در علاالدین

فهرست مطالب

علاالدین کجا است؟

پاساژ علاءالدین تهران یکی از بزرگترین مرکز های تجاری در تهران است. شما می توانید انواع گوشی های موبایل، تبلت و لوازم جانبی آنها را از آنجا تهیه کنید. در واقع می توان گفت که یکی از معروف ترین و بهترین مرکز های خرید در تهران، پاساژ علاالدین است. در این پاساژ نمایندگی های فعال برندهای معتبر وجود دارد. اگر شما هم به تازگی قصد خرید موبایل و یا لوازم جانبی موبایل مانند گلس را دارید، می توانید به پاساژ علاءالدین تهران مراجعه کنید.خرید گلس عمده علاالدین برای بسیاری از فروشنده ها به صرفه است.

پاساژ علاءالدین در تقاطع خیابان حافظ و جمهوری است. حدود ۱۱۰۰ فروشگاه در این مجتمع وجود دارد. خیلی بعید است شما نتوانید لوازم جانبی مورد نیاز خود را از این همه فروشگاه ها تهیه کنید. توجه داشته باشید که حتی برای تعمیر موبایل، تبلت و … هم می توانید پاساژ علاءالدین را انتخاب کنید.

 

چه زمانی برای خرید به پاساژ علاالدین برویم؟  

به طور کلی 9 طبقه به طور سرپوشیده در این مجتمع تجاری وجود دارد. به همین علت سرما و یا گرمای بیش از حد هوای بیرون شما را اذیت نخواهد کرد. به طور کلی داخل پاساژ در روزهای سرد زمستان و یا حتی گرم تابستان هوای متعادلی دارد. نکته قابل توجه این است که در یک روز ممکن است حدود سی هزار نفر در پاساژ علاالدین رفت و آمد داشته باشند. به همین علت برای خرید موبایل و لوازم جانبی آن می‌توانید ساعت های خلوت تر را انتخاب کنید.

در واقع می‌توان گفت که ساعت اولیه صبح جزء بهترین زمان ها برای خرید از پاساژ علاالدین است. در این زمان پاساژ خلوت تر است و شما خیلی راحت تر می توانید در فروشگاه ها گشت و گذار داشته باشید. انتخاب بهترین مغازه در پاساژ علاالدین بسیار اهمیت دارد. برای مثال اگر شما قصد خرید گلس عمده علاء الدین را دارید، باید حتماً بهترین مغازه را در مجتمع تجاری علاءالدین شناسایی کنید. خانه گلس یکی از بهترین و معتبرترین فروشگاه ها در این مجتمع تجاری به حساب می آید.

 

فواید گلس گوشی موبایل

 

فواید گلس گوشی موبایل

به محافظ شیشه ای موقت برای گوشی های همراه گلس گوشی موبایل گفته می شود. شکل ظاهری گلس‌ها شبیه به محافظ های پلاستیکی است. به طور کلی باید بدانید که انواع مختلفی از گلس گوشی موبایل به عنوان محافظ صفحه نمایش در فروشگاه های مجتمع تجاری علاالدین وجود دارد. گلس ها هر کدام دارای کیفیت متفاوتی هستند. به همین علت توصیه می‌شود که به دنبال کیفیت مناسب همراه با بهترین قیمت ها باشید. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد فواید گلس گوشی به شما بدهیم.

  • گوشی زیبایی منحصر به فردی به موبایل شما می دهد، به طوری که مانند آینه عمل میکند. زمانی که صفحه موبایل شما به حالت خاموش است، گلس گوشی به عنوان آیینه خواهد بود. جالب است بدانید که گلس های گوشی موبایل باعث کاهش تابش نور می شوند. به این صورت که این گلس‌های جدید نورا در در اطراف پخش می کنند. این موضوع باعث می‌شود تا چشم شخص استفاده کننده خسته و اذیت نشود.
  • گلس گوشی از چسبیدن انگشتان به صفحه نمایش موبایل جلوگیری می کند و به طور کلی باعث وضوح صفحه نمایش می شود.
  •  با انتخاب یک گلس باکیفیت دیگر خبری از لکه های احتمالی بر روی صفحه نمایش گوشی نخواهد بود. لکه هایی که بر روی گلس گوشی به وجود می آیند، خیلی راحت و سریع تر تمیز می‌شوند.
  •  گلس گوشی به گونه ای است که لایه سطح آبگریز دارد. این لایه باعث می شود تا صفحه گوشی بیشتر اوقات تمیز بماند.
  • استفاده از گلس گوشی برای حفظ سلامت چشم و خوانایی بهتر بسیار تاثیر گذار است.

 

آشنایی با انواع گلس گوشی در بازار

 

آشنایی با انواع گلس گوشی در بازار

به طور کلی باید بدانید که انواع مختلفی از گلس های موبایل در بازار موجود هستند که در ادامه به بررسی برخی از آنها می پردازیم.

 

  • آشنایی با گلس شیشه ای

گلس شیشه ای دارای مزیت های بسیار زیادی است که از جمله آن می توان به مقاومت بیشتر در برابر ضربه ها اشاره کرد. گلس شیشه ای قطر و مقاومت به همراه ضخامت بیشتری نسبت به دیگر گلس ها دارد. این موضوع باعث شده است تا بسیاری از افراد به دنبال گلس شیشه ای عمده در علا الدین هستند

نصب گلس شیشه ای بر روی گوشی‌های همراه بسیار ساده است. البته باید بدانید که ضخامت بیشتر گلس شیشه ای باعث شده است تا کمی از زیبایی آن کاسته شود. برای آن دسته از گوشی های همراهی که حالت منحنی دارند، استفاده از گلس شیشه ای مناسب نیست. در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعاتی در مورد گلس سوپر دی به شما بدهیم.

 

  • گلس سوپر دی

توجه به صفحه نمایش موبایل و یا تبلت ها برای جلوگیری از آسیب های احتمالی بسیار اهمیت دارد. قطعاً بدون استفاده از گلس ها بعد از مدتی امکان خط و خش بر روی صفحه نمایش گوشی ها وجود دارد. در نتیجه به مرور زمان کیفیت صفحه نمایش گوشی شما کاهش پیدا خواهد کرد. زمانی را تصور کنید که گوشی شما هیچگونه گلسی ندارد، در این بین اگر گوشی به زمین بیفتد و یا شی ء خارجی به آن برخورد کند، قطعاً باعث آسیب به صفحه نمایش آن می شود.

گلس SUPER D جزء گلس های بسیار با کیفیت و مقاوم به حساب می آید. طراحی این گلس به حالت شیشه ای است. در نتیجه تاثیر منفی بر روی کیفیت صفحه نمایش گوشی شما نخواهد گذاشت. گلس سوپر دی عمده مقاوم و باکیفیت را می توانید از خانه گلس در پاساژ علاالدین تهیه کنید.

کیفیت و قیمت های این فروشگاه برای خرید گلس عمده علاءالدین بهترین گزینه است. نصب گلس سوپر دی بسیار راحت و آسان است.  به طوری که اگر به درستی نصب شود، هیچ گونه حبابی در زیر آن به وجود نخواهد آمد.

خرید گلس عمده از خانه گلس

خرید گلس عمده از خانه گلس 

همانطور که می دانید انتخاب کلاس با کیفیت برای گوشی های همراه یکی از مهم ترین مواردی است که فروشنده ها به آن توجه دارند. در واقع رضایت مشتری از انواع گلس ها بسیار اهمیت دارند. اگر شما هم به دنبال خرید گلس عمده از پاساژ علاالدین هستید، قطعا انتخاب خانه گلس یکی از بهترین گزینه ها خواهد بود. شما می توانید بهترین کیفیت همراه مناسب ترین قیمت را با گلس های خانه گلس تجربه کنید.

 

امیدواریم با مطالعه این مطلب اطلاعات خوب و مفیدی در مورد گلس علاالدین به دست آورده باشید.