مراکز خرید گلس عمده

گلس عمده در اصفهان

گلس عمده در اصفهان

فهرست مطالب

 همه چیز در مورد گلس عمده در اصفهان 

گلس عمده گوشی یکی از مهمترین و ضروری ترین اجزایی است که در هنگام خرید تلفن همراه باید نسبت به خرید آن اقدام کنید.افراد در هنگام خرید گوشی همراه یا تبلت، خیلی سریع برای حفاظت از آنها به فکر انداختن گلس می افتند. برخی از افراد تصور می‌کنند که گلس برای گوشی و تبلت خیلی اهمیت ندارد، اما باید بدانید که این تصور کاملا اشتباه است. به گونه ای که شما در هنگام خرید گلس باید به نکاتی توجه کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. اگر گوشی شما از بلندی به زمین بیفتد، قطعاً بدون وجود گلس آسیب بیشتری خواهد خورد. به همین علت توصیه می شود از بهترین و مقاوم ترین گلس ها برای گوشی های همراه و تبلت خود استفاده کنید. گلس عمده اصفهان هم یکی از با کیفیت ترین و بهترین گلس ها به حساب می آید.

همه چیز در مورد گلس عمده اصفهان

 

 انواع مختلف گلس ها 

به طور کلی باید بدانید که گلس ها دارای انواع مختلفی هستند. برخی از آنها به علت مقاومت بیشتر پرطرفدارتر می باشند. گلس ها باعث محافظت از صفحه نمایش گوشی ها به بهترین شکل ممکن می شوند. تنها کافی است که انواع آنها را بشناسید تا مناسب ترین گلس را برای گوشی همراه خود انتخاب کنید. در ادامه این مطلب همراه ما باشید گلس همراه باشید اطلاعات جامع و کاملی در مورد انواع گلس ها به دست آورید.

 

گلس آنتی استاتیک عمده

گلس های آنتی استاتیک عمده جزء گلس های به حساب می آیند که بسیار مقاوم و شفاف هستند.  خبر خوب این است که این نوع گلس ها ضد گرد و غبار هستند و به راحتی بر روی گوشی های همراه نصب می شوند و  در البته چسبندگی بسیار خوبی دارند و ضد خش می باشند.  گلس های آنتی استاتیک قیمت بسیار مناسبی دارند. در نتیجه بسیاری از افراد می توانند از آنها استفاده کنند.

در واقع می‌توان گفت که این نوع گلس ها جزء باکیفیت ترین و مرغوب ترین گلس ها به شمار می آیند. اگر به لبه های آن ها توجه داشته باشید، متوجه می شوید که دارای منحنی هستند. این موضوع باعث می‌شود تا به اشیا تیز گیر نکنند و آسیب به صفحه نمایش گوشی شما وارد نشود. یکی دیگر از ویژگی های گلس آنتی استاتیک این است که آبگریز و چربی گریز می باشد. با این ویژگی لکه های چربی و آب خیلی راحت و سریع از روی صفحه گوشی پاک می شوند.  گلس آنتی استاتیک از آسیب به چشم در هنگام استفاده از گوشی همراه جلوگیری می کند.

گلس آنتی استاتیک

گلس سرامیکی عمده

ترکیبات گلس سرامیکی عمده مانند ترکیبات شیشه های معمولی است. به طوری که بیشتر آنها از کریستال‌های معمولی شیشه هستند، اما باید بدانیم در این بین مقداری ناخالصی وجود دارد که از جنس سرامیک می باشد. کریستال ها دارای سایز بسیار کوچکی هستند. گلس های سرامیکی در مراحل اولیه تولید دارای شفافیت بالای نیستند به آنها گلس سرامیکی مات گفته می شود.

گلس سرامیکی گوشی شبیه گلس های شیشه حرارت دیده هستند که چندین تفاوت مهم در بین آنها وجود دارد. یکی از بهترین و مهمترین ویژگی های گلس های سرامیکی این است که دچار لب پریدگی نمی شود. همانطور که می‌دانید که گلس های شیشه خیلی سریع دچار لب پریدگی می شوند. اما گلس های سرامیکی به این طور نیستند.

گلس های سرامیکی دارای ثبات رنگ هستند. یعنی بعد از گذشت مدت زمانی زرد نمی شوند. این موضوع به این دلیل است که پایه آن ها از شیشه است. خبر خوب این است که اگر به گلس سرامیکی ضربه ای وارد شود، مقاومت بسیار خوبی دارد و به این راحتی ها آسیب نمی بیند. در واقع ضد ضربه بودن از ویژگی‌های اصلی گلس های سرامیکی است.

گلس لنز دوربین رینگی

گلس لنز دوربین رینگی  

همانطور که می دانید لنز دوربین های گوشی یکی از مهمترین اجزای آن ها به حساب می آید. به همین علت حفاظت از آنها را نباید فراموش کرد. در برخی از گوشی ها از چندین لنز در پشت گوشی استفاده شده است. این موضوع اهمیت دوربین پشت گوشی را چندین برابر کرده است. این موضوع باعث شد تا شرکت های مختلف شروع به تولید گلس محافظ لنز دوربین موبایل کنند. مهمترین موضوع این است که از گلس لنز دوربینی استفاده کنید که مرغوبیت و کیفیت بسیار خوبی داشته باشد. زیرا در غیر این صورت ممکن است کیفیت دوربین شما کمی کاهش پیدا کند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *